NAUJIENOS

« Atgal

Alytaus miesto bendrojo ugdymo mokyklų 4-ųjų klasių mokinių matematikos popietė „Mąstau, kuriu, skaičiuoju“ Alytaus Dainavos progimnazijoje

Sausio 22 d. Alytaus Dainavos progimnazijos pradinių klasių mokytojos metodininkės Beata Šadurskienė ir Asta Matilionienė sukvietė Alytaus miesto ketvirtokus į matematikos popietę „Mąstau, kuriu, skaičiuoju". Nuo senų laikų Dainavos progimnazijoje matematika yra ypač populiari, mylima ir puoselėjama. Daugybė progimnazijos mokinių aktyviai dalyvauja įvairiuose matematikos renginiuose, konkursuose, olimpiadose ir ne kartą yra laimėję prizines vietas, pasiekę aukštų rezultatų. Įsitikinome, kad matematika yra mėgstama ir kitose mokyklose, nes į popietę sugužėjo daugumos miesto mokyklų šaunių ketvirtokų komandos.

Nepaprastas malonumas ir džiaugsmas buvo matyti degančias vaikų akis, entuziazmą kuo geriau atlikti užduotis. Įsitikinome, kad šiandienos jaunoji karta, kuri yra ant pradinės mokyklos baigimo slenksčio, ne tik protinga, mąstanti, bet ir gebanti savo turimas žinias pritaikyti įvairiose situacijose, yra išradinga ir kūrybiška. Neabejojame, kad vaikai patyrė pažinimo bei bendradarbiavimo džiaugsmą, pritaikė turimas žinias, įgijo naujos patirties ir tiesiog smagiai draugiškai pasibuvo. Po renginio visi dalyviai buvo nudžiuginti dovanėlėmis ir padėkomis.

Nuoširdžiausiai dėkojame šv. Benedikto gimnazijos, Dzūkijos mokyklos, Likiškėlių, Vidzgirio, „Volungės" progimnazijų, Senamiesčio ir „Sakalėlio" pradinių mokyklų 4-okų komandoms už aktyvų dalyvavimą, jų mokytojoms už palaikymą. Visų mūsų bendras tikslas – geresni mokymosi rezultatai, žinių ir įgūdžių kūrybiškas taikymas nestandartinėse situacijose, mokėjimas bendrauti ir bendradarbiauti.

Beata Šadurskienė ir Asta Matilionienė, Alytaus Dainavos progimnazijos pradinių klasių mokytojos Dar nėra komentarų. Būti pirmam.

Švietimo įstaigos