Kaip ir kur dažniausiai sužinote informaciją apie būsimus Alytaus miesto viso mėnesio kultūros renginius?

NAUJIENOS

To magiško vakaro belaukiant

 Kalėdų išvakarės – Kūčios – šventė, kurios metu išsivaduojama iš tamsiojo meto. Ši šventė tapatinama ir su krikščioniškąja – kūdikėlio Jėzaus gimimo išvakarėmis. Kūčių ritualiniam valgymui nuo seno skirta ypač didelė reikšmė. Nemažiau svarbus būdavo ir ritualinės ugnies deginimas, kaimynų lankymas su susitaikymo viltimi, linkint jiems gero ateinančiais metais.

Gražiam Kalėdų laukime vakar po pietų susirinko visa VšĮ Alytaus miesto socialinių paslaugų centro bendruomenė: Neįgaliųjų dienos centro lankytojai ir Vaikų dienos centro vaikai su tėveliais, įstaigos darbuotojai.

Nuostabiais fleitos garsais visus užbūrė socialinė darbuotoja Rasa Urbonienė, renginį vedė Vaikų dienos centro vadovė Jolita Valentienė, pakvietusi bendrai giesmei. Bet svarbiausias šio pabuvimo kartu žmogus buvo šv. Brunono kverfurtiečio parapijos klebonas Valdas Simanaitis, pakvietęs bendrai maldai, palaiminęs Kūčių stalą ir pakvietęs laužti kalėdaitį. Ne vieną sujaudino klebono žodis apie šeimos vertybes, meilę ir pagarbą vienas kitam.

Tegul bus gražios jūsų visų šventės, susibūrus visai šeimai, nepamirštant vienišų, kenčiančių ir laukiančių trupinėlio žmogiškojo dėmesio  –  linki VšĮ Alytaus miesto socialinių paslaugų centro bendruomenė. Tegul niekas nebus pamirštas.

VšĮ Alytaus miesto socialinių paslaugų centro informacija

Nuotraukos L. Stalioraitienės ir K. ŠlekioDar nėra komentarų. Būti pirmam.