Visos veiklos sritys  >

 

Visos naujienos

Kokybiškas bendradarbiavimas - sėkmingo darbo garantas

  Alytaus miesto pedagoginės psichologinės tarnybos iniciatyva 2020 m. sausio 21 d. vyko susitikimas - diskusija apie Alytaus miesto socialinių paslaugų centro, VTAS ir Alytaus miesto Pedagoginės psichologinės tarnybos psichologų bendradarbiavimo gerinimą, kuriame dalyvavo suinteresuotų institucijų atstovai bei Alytaus miesto savivaldybės tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorė Rima Mockevičienė.

Susitikimo metu aptarėme nuo 2020 m. sausio 1 d. įsigaliojusio Vaiko teisių apsaugos pagrindų įstatymo ir su juo susijusių įstatymų pakeitimų įgyvendinimą. Šiais pakeitimais siekiama efektyviau ginti vaikų teises, nepaneigiant kiekvieno vaiko prigimtinės teisės augti biologinėje šeimoje. Vaiko paėmimas iš tėvų bus įmanomas tik tuomet, jeigu nustačius vaiko apsaugos poreikį ir pritaikius laikinąją priežiūrą bei suteikus pagalbą, situacija nesikeis arba blogės, o tėvai nenorės keisti savo elgesio. Siekiama suteikti efektyvesnę ir operatyvią pagalbą šeimoms, o įvairios tarnybos galės susitelkti reaguojant į atskirus atvejus bei sprendžiant konfliktines situacijas. 

Diskutuota apie  dalyvavimą bendrose veiklose, pasikeitimą informacija, reikalinga teikiant pagalbą vaikui, šeimai. Sutarėme, kad bendri susitarimai, jų paisymas, geranoriškumas bus kelias sėkmingo rezultato link.

Alytaus pedagoginė psichologinės tarnybos informacija

Vidutinis (0 Balsai)
Vidutinis įvertinimas yra 0.0 iš 5.


Dar nėra komentarų. Būti pirmam.

 

 

 

 

 

 

Alytaus industrial park

 

 

Alytaus TIC

 

 

 

 

Infostatyba

 

 

 

Alytaus kultūros ir komunikacios centras

 

 

 

 

 

Turizmo informacija
 

Visuomenės sveikatos biuras

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Daugiau nuorodų...