Jaunimo iniciatyvos

  „Jaunimas – Alytaus jėga" – naujas požiūris į jūsų iniciatyvų realizavimą! Ne tik išgirsime, bet ir padėsime jas įgyvendinti.

  Jaunimo reikalų taryba skatina jaunimo iniciatyvas, jaunų žmonių užimtumą Alytaus mieste, jų aktyvų dalyvavimą bendruomenės gyvenime ir vykdo iniciatyvų konkursą.

  Ko siekiam?

  Skatinti naujos neorganizuotos iniciatyvos atsiradimą Alytaus mieste, mažinti jaunimo socialinę atskirtį, skatinti jaunimo dalyvavimą bendruomenės veikloje, savanorystę.

  Iniciatyvos kriterijai?

  * Iniciatyvos įgyvendinimo masiškumas ir originalumas;

  * Aiški tikslinė grupė ir jos įtraukimo į vykdomą iniciatyvą priemonės;

  * Iniciatyvos įgyvendinimo trukmė;

  * Pagrįsta partnerystė su kitomis organizacijomis ar įmonėmis;

  * Konkurse dalyvaujančių iniciatyvų kofinansavimo ir kitų finansinių šaltinių dydis;

  * Organizacijų ar neformalių jaunimo grupių tarpusavio bendradarbiavimas;

  * Niekur nedirbančio, nesimokančio ir mokymuose nedalyvaujančio jaunimo įtraukimas į iniciatyvos organizavimą ir dalyvavimą;

  * Netradicinių erdvių išnaudojimas jaunimo iniciatyvai.

  Kokios iniciatyvos dalyvauja konkurse?

  Konkursui teikiama iniciatyva gali būti siekiama bendradarbiauti su kitomis valstybinėmis, nevyriausybinėmis ir pelno siekiančiomis organizacijomis, dirbančiomis iniciatyvai naudingose srityse. Iniciatyvos paraiškoje turi būti aiškiai nurodytas esamas ar numatomas bendradarbiavimas ir pateiktos bendradarbiavimo sutarčių ar kitų dokumentų, pagrindžiančių bendradarbiavimą, kopijos.

  Konkursui teikiama iniciatyva turi būti įgyvendinama vadovaujantis jaunimo savanoriškumo, savarankiškumo, savivaldos ir kitais principais.

  Iniciatyvos įgyvendinimo vieta?

  Alytaus miestas!

  Kas gali įgyvendinti iniciatyvą?

  14-29 metų jaunimas, jaunimo ir su jaunimu dirbančios organizacijos, neformalios jaunimo grupės ir kitos su jaunimu dirbančios organizacijos bei verslo subjektai. Neformalios jaunimo grupės paraišką teikia per nevyriausybines organizacijas arba biudžetines įstaigas, vykdančias veiklą Alytaus mieste. Ne mažiau kaip 2/3 iniciatyvos dalyvių turi būti jauni žmonės. Tiek pat dalyvių turi sudaryti alytiškiai.

  Finansavimas?

  Jeigu pareiškėjo iniciatyva neviršija 300 Eur, savivaldybė finansuoja iki 100 proc. iniciatyvos biudžeto lėšų. Tuo atveju, jeigu pareiškėjo iniciatyva viršija 300 Eur, savivaldybė finansuoja ne daugiau kaip 90 proc. iniciatyvos biudžeto lėšų. Paraiškos teikėjas privalo nurodyti kitus iniciatyvos finansavimo šaltinius.

  Kaip teikti paraišką?

  Norintys dalyvauti atrankoje turi užpildyti paraiškos formą (1 arba 2 priedai, 1 egz.) ir teikti kitus papildomus dokumentus. Jei paraiškos biudžetas siekia nuo 300 Eur iki 1000 Eur, pareiškėjas turi pildyti detalią paraišką (1 priedas). Tuo atveju, jeigu iniciatyva neviršija 300 Eur – pildomą supaprastintą paraišką (2 priedas).

  Kur?

  Paraiškas teikti spausdintu variantu (atnešus į savivaldybės administraciją) ir siųsti el. paštu dalia.kavolyniene@alytus.lt

  Kada?

  Biudžetiniais metais iki lapkričio 30 d.

  Iniciatyvos įvykdymas?

  Įgyvendinus iniciatyvą per 30 kalendorinių dienų Kultūros skyriui pateikiama Veiklos vykdymo ir lėšų naudojimo ataskaita (forma pateikiama 2 priede), buhalterinės apskaitos dokumentų, pagrindžiančių lėšų panaudojimą, suvestinę (forma pateikiama 3 priede), pateikiamos mokėjimus pagrindžiančių dokumentų kopijos. Jeigu iniciatyva įgyvendinama einamųjų metų gruodžio  mėn. – metams pasibaigus ataskaitos pateikiamos per 10 kalendorinių dienų. Per 10 kalendorinių dienų po iniciatyvos įgyvendinimo laikotarpio el. paštu dalia.kavolyniene@alytus.lt pateikti viešinimui skirtą informaciją su nuotraukomis;


 • Kontaktai
  Dalia Kavolynienė,
  Vyriausiasis specialistas (jaunimo reikalų koordinatorius)
  Telefonas: 8 (315) 55 178, mob. tel. 8 684 97 043
  El. paštas: dalia.kavolyniene@alytus.lt
  Kabinetas: 429
 • Teisinė informacija
 • Veikla

  FINANSUOJAMOS JAUNIMO INICIATYVOS

     

   

   

  Alytaus kolegijos studentų atstovybės renginys „Studentai sveikina Alytų"

     

     

   

  Alytaus kolegijos studentų atstovybės nariai organizavo „Studentai sveikina Alytų"  renginių savaitę Tarptautinės studentų dienos proga, nuo Lapkričio 13 dienos iki 17 dienos. Ši studentų savaitė prasidėjo iškilminga eisena į miesto rotušės aikštę, kurioje buvo išdalinti balionai praeiviams, po to studentų laukė įvairios užduotys, kaip: koldūnų valgymo čempionatas, CS (Counter-Strike) turnyras. Alytaus kolegijos Studentų Atstovybės nariai ryte prieš pamokas dalino lėktuvėlius, vėjo malūnėlius gimnazijų mokiniams. Alytaus kolegijoje ir miesto centre buvo dalinami lipdukai su užrašu „Studentai sveikina Alytų". Studentai per šią savaitę galėjo parodyti ir savo sportinius sugebėjimus tinklinio aikštelėje arba vairavimo įgūdžius „Klevukų ralyje". Taip pat į renginius buvo pakviesti ir dėstytojai bei kolegijos vadovybė, kurie dalyvavo protmūšio dvikovoje studentai prieš dėstytojus. Buvo sudarytos dvi komandos: dėstytojų „Xmenai" ir studentų „Studenčiokai", čia tikrai netrūko juoko, bet kartu vyko ir įtempta kova. Visų šių veiklų apsuptyje vyko ir kraujo donorystės akcija. Taip pat nebuvo pamiršti ir užsienio studentai jiems buvo skirtas renginys „Erasmus". Šiame renginyje užsienio studentai ne tik susipažino su lietuviška kultūra, tradiciniais valgiais: cepelinais, šaltibarščiais, kurių galėjo paragauti, bet taip pat jie pristatė ir savo šalių kultūrą, tradicijas, papročius. Penktadienio vakarą visi dalyvavę šiuose renginiuose, galėjo sudalyvauti linksmybėse, vykusiose „Domino" klube.

   

       

  {C}{C}{C}

  {C}{C}{C}{C}{C}{C}

  2017 m. Lapkričio 25 - 26 dienomis aktyviausi miesto jaunuoliai susirinko į Alytaus visuomeninių jaunimo organizacijų sąjungos „Apskritasis stalas" Rudens forumą'17!  Aktyvistai iš 11 nevyriausybinių jaunimo organizacijų dvi dienas skyrė asmeniniam tobulėjimui bei gilinimuisi į žinias, kurios yra itin svarbios veikiant ir savanoriaujant jaunimo organizacijose. Paskaitų pravesti atvyko net Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos biuro nariai bei prezidentas, įvairių kitų nacionalinių jaunimo organizacijų atstovai. Dalyviai gilinosi ir kėlė kompetencijas rinkodaros, regioninės jaunimo politikos, komunikacijos, žmogiškųjų išteklių valdymo, renginių organizavimo ir kitose srityse. Jaunimo organizacijos suartėjo tarpusavyje ir yra pasiruošę dar stipriau kibti į darbus ir įgyvendinti dar daugiau veiklų Alytaus mieste!

   

  Jaunųjų konservatorių lygos renginys „Pilietiškumo mokykla"

   

  2017 m. Lapkričio 11 dieną Alytaus miesto savivaldybėje vyko didžiausia savivaldos simuliacija Lietuvoje „Pilietiškumo mokykla 2017". Jau penktus metus Jaunųjų konservatorių lygos Alytaus skyriaus organizuojamas renginys kasmet sudomina daugiau kaip trisdešimt Alytaus moksleivių.

  Savivaldybėje susirinkusius dalyvius pasveikino Alytaus miesto vicemeras Tautvydas Tamulevičius, jis kalbėjo apie jaunų žmonių ir jų interesų atstovavimą mieste.

  „Pilietiškumo mokyklos" meru tapo Edvinas Česnulis, o vicemeras – Lukas Stravinskas. Dalyviai pusę dienos dirbo keturiuose komitetuose, kuriuose jiems padėjo tikrieji Alytaus miesto savivaldybės tarybos nariai.

  Kiekvieno komiteto nariai parengė rezoliucijas, jas pristatinėjo tarybos posėdyje. Pranešėjai atsakė į kolegų klausimus, rengė pataisas ir išnagrinėję bei atmetę dalį rezoliucijos punktų priėmė vieną bendrą rezoliuciją kuri bus įteikta Alytaus miesto merui Vytautui Grigaravičiui.

  Jau penktus metus sukuriama platforma yra nedidelis, tačiau tikrai vertingas ir reikalingas indėlis į Alytaus miesto gerovės kūrimą. Kasmet pritraukiame vis daugiau moksleivių iš skirtingų miesto mokyklų ir nevyriausybinių organizacijų. Galime pastebėti, kad dalyviai tampa vis drąsesni ir aktyvesni, nepriklausomai nuo amžiaus, o priimamos rezoliucijos – racionalesnės.

  Alytaus jaunimas yra pilietiškas. Visą šeštadienį savo miesto ateities kūrimui ir gerinimui paskyrę moksleiviai yra mūsų miesto veidas. Jie žino, kokiame mieste nori gyventi, ir, sulaukę šiek tiek pagalbos iš tarybos narių, atskleidė miesto problemas ir pateikė sprendimo būdus.

  Milda Sakavičiūtė

   

  Lietuvos šimtmečiui – tolerantiškas keturiolikos švietimo įstaigų kultūrinis dialogas

   

  Lapkričio 16-ąją, Tarptautinės tolerancijos dieną, Alytaus neformaliojo švietimo centras "Tolerancija" pakvietė vaikus, jaunimą ir suaugusius į tęstinį etnokultūrinį festivalį „Kartu smagu". Festivalio tikslas – pažinti Lietuvoje ir Europos Sąjungoje gyvenančių tautų kultūras, siekti tarpkultūrinio ir tarpetninio dialogo, solidarumo, tolerantiškumo.

  Dalyvauti daugeliui jau žinomame renginyje panoro 160 įvairaus amžiaus vaikų iš 14 Alytaus miesto, Alytaus ir Vilniaus rajonų švietimo įstaigų: Jaunimo centro šokių studijos „Rūta", Vidzgirio, Dzūkijos, Dainavos, Likiškėlių, Panemunės, Šaltinių pagrindinių mokyklų, Piliakalnio progimnazijos, Jotvingių, šv. Benedikto gimnazijų, Alytaus rajono Butrimonių, Pivašiūnų gimnazijų. Be abejo, pasirodė ir organizatoriai – centras „Tolerancija". Sulaukėme svečių – mokinių ir mokytojų iš Vilniaus rajono Paberžės šv. Stanislavo Kostkos gimnazijos.

  Į renginį atvyko Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Silvija Peštenienė, Švietimo skyriaus vedėja Rimvyda Ališauskienė, Kultūros skyriaus vyriausioji specialistė Dalia Kavolynienė, miesto savivaldybės tarybos narys Povilas Labukas, Šaltinių pagrindinės mokyklos direktorius Alfonsas Lietuvininkas, direktoriaus pavaduotojos Milda Kochanskienė, Janina Ivašauskienė, Ona Česokienė.

  Neformaliojo švietimo  centro „Tolerancija" direktorė Nina Šutova pasveikino festivalio dalyvius ir žiūrovus. Priminė, kad lapkričio 16 diena minima kaip Tarptautinė tolerancijos diena. Pasidžiaugė, kad mato tiek bendraminčių, entuziastų, besidominčių, populiarinančių ir mylinčių savo ir kitų žmonių kultūras ir kalbas. Pasiūlė kiekvienam kolektyvui skirti savo pasirodymą artėjančiai šventei – Lietuvos valstybės atkūrimo 100-čiui.

  Festivalį  lietuviška polka pradėjo šokių studija „Rūta"(vadovė Rūta Mekišaitė). Buvo pristatytos ir kitos kultūros –  Lenkijos, Vokietijos, Rusijos, skambėjo šių šalių dainos, eilės, kalba, linksmai  šoko šokėjai. Svečiai iš Paberžės šv. Stanislavo Kostkos gimnazijos pristatė programą, sudarytą iš lenkų liaudies šokių ir dainų įdomiai skambančia Vilnijos lenkų tarme. Dauguma dalyvių vilkėjo pasirinktos šalies tautiniais kostiumais. Festivalį gyvino ir žiūrovai: mokiniai, tėvai, seneliai, mokytojai, o Alytaus miesto bendruomenės centro Dienos centro palaikymo grupė tapo tikrais palaikytojais.

  Kultūrinis dialogas  baigėsi dalyvių sudėliota stilizuotu gėlių – vėliavėlių puokšte, paskirta Lietuvos valstybės atkūrimo 100-čiui.

  Žiūrovai, svečiai, dalyviai pasinaudojo galimybe apsilankyti centro „Tolerancija" neformaliojo švietimo mokytojo metodininko Valerijaus Šutovo mokinių medžio darbelių parodoje. Visiems buvo gera, įdomu ir smagu.

   Dalyviai buvo paskatinti už pasirodymus –  įteiktos padėkos, suvenyrai su centro simbolika.

  Festivalio „Kartu smagu" globėjas – Alytaus miesto savivaldybės tarybos narys, Jaunimo reikalų tarybos pirmininkas P.Labukas.

  Festivalio rėmėjai – Tautinių mažumų departamentas prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės,  Alytaus miesto savivaldybė.

  Festivalio partneriai: Šaltinių pagrindinė mokykla, Jaunimo centras.                                                                                                                                         

     

     

     

     

   

   

  Sporto klubas „Dziudo simba" įgyvendino iniciatyvą „Sveikas, užimtas ir laimingas jaunimas"

                       

  2017 m. birželio mėn. 26 – 29 d. Alytaus sporto ir rekreacijos centre buvo vykdoma iniciatyva  ''Sveikas, užimtas ir laimingas jaunimas'' finansuota iš Alytaus miesto savivaldybės.

  Šios iniciatyvos tikslas - skatinti tikslingą jaunimo užimtumą vasaros metu, skatinti jaunimą rinktis sveiką ir aktyvų gyvenimo būdą, išmokyti jaunimą bendrauti ir bendradarbiauti tarpusavyje tiesiogiai.

  Šias keturias iniciatyvos dienas jaunimas mokėsi  bendrauti tarpusavyje, klausėsi paskaitų, aktyviai leido laiką. Paskaitas skaitė lektorė iš Vilniaus M. Romerio universiteto dr. B. Aleksandravičiūtė (tema – „Stresas ir jo valdymas") bei Alytaus visuomenės sveikatos stiprinimo centro specialistė L. Spitrytė (tema – „Sveikas gyvenimo būdas").

  Per šį laikotarpį buvo vykdomos išvykos į mišką, kur jaunimas dalyvavo žaidime „Pažinkime gamtą", komandos kūrė „žmonių piramides", buvo supažindinti su Qi Gong mankšta.

  Buvo surengtos komandinės estafečių varžybos, jaunimas žaidė  krepšinį bei futbolą. Poilsio metu paskaitų auditorijoje jaunimas mėgavosi įvairiais stalo žaidimais.

  Visi dalyviai už puikiai praleistą laiką ir parodytą išmanumą įvairiose rungtyse ir bendravimo žaidimuose buvo apdovanoti specialiais prizais – marškinėliais.

     

   

  Akcija „Taikos glėbys"

   

   

  Jaunimo organizacijos susibūrė į forumą „Mes – ateitis"

  Balandžio 10 d. vyko Alytaus visuomeninių jaunimo organizacijų sąjungos „Apskritasis stalas" organizuotas forumas – „Mes – ateitis!"

  Paskaitų cikle dalyvavo visų Alytaus jaunimo organizacijų delegatai: jaunimas iš Alytaus jaunųjų konservatorių lygos, Alytaus liberalaus jaunimo, Alytaus miesto mokinių tarybos, Alytaus šaulių sąjungos, Lietuvos skautijos, Alytaus kolegijos studentų atstovybės bei „Baltų ainių".
  Paskaitas vedė tarp Lietuvos organizacijų puikiai žinomi lektoriai: Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos valdybos narė Aistė Eidukaitytė, ji pasakojo apie sėkmingą išorinę komunikaciją bei dažniausiai daromas jaunimo organizacijų klaidas socialinėje erdvėje. Taip pat tos pačios organizacijos valdybos narys Vladas Polevičius interaktyviai iš skirtingų organizacijų „lipdė" komandą bei mokė spręsti įvairius konfliktus, kilusius dėl skirtingų interesų ar socialinių fonų.

  Paskaitas taip pat vedė Gintarė Vikmonaitė – Lietuvos moksleivių sąjungos biuro narė, atsakinga už nacionalinę jaunimo politiką. Gintarė ugdė jaunųjų aktyvistų lyderystę bei motyvavo užsiimti visuomenine veikla. Forumo dalyviai taip pat aktyviai klausėsi Gerdos Vaičiūnaitės paskaitos, ji analizavo Alytaus jaunimo politikos situaciją ir mokė regioninės bei nacionalinės jaunimo politikų struktūros.

  Forumas vyko Alytaus miesto bendruomenės centre, projektas buvo finansuotas iš Alytaus miesto savivaldybės jaunimo iniciatyvoms skirtų lėšų.

   

  Vaikų ir jaunimo konkursas „Ant poezijos sparnų"

  2017 m. balandžio 26 d. Alytaus neformaliojo švietimo centras „Tolerancija" pakvietė vaikus ir jaunimą į konkursą „Ant poezijos sparnų". Apie 100 dalyvių ir žiūrovų susirinko į Alytaus Jaunimo centro aktų salę. Renginyje dalyvavo mokiniai iš Alytaus Dzūkijos, Likiškėlių, Šaltinių, „Volungės", Alytaus r. Alovės pagrindinių mokyklų, Alytaus Piliakalnio progimnazijos, Alytaus A. Ramanausko-Vanago, Šv. Benedikto, Jotvingių, Putinų gimnazijų, Alytaus asociacijos „Gluosnelės", Alytaus neformaliojo švietimo centro „Tolerancija".

   

  Konkurso tema „Pažink rusų poetų ir rašytojų kūrinius". Tikslai – siekti kultūrų ir tarptautinio dialogo, solidarumo, tolerantiškumo gilinantis į kaimyninių šalių literatūrą, skatinti mokinius pažinti Lietuvoje, Europos Sąjungoje ir kaimyninėse šalyse gyvenančių tautų kultūras.
  Renginį vedė Alytaus neformaliojo švietimo centro „Tolerancija" direktorė Nina Šutova, jai talkino renginio partnerio Alytaus miesto rusų kalbos mokytojų metodinio būrelio pirmininkė Eglė Kadziauskienė, Alytaus Jotvingių gimnazijos mokinių tarybos narys, 9 klasės mokinys Mantas Ablačinskas, Alytaus neformaliojo švietimo centro „Tolerancija" neformaliojo švietimo mokytojas Valerijus Šutovas.
  Konkurse dalyvaujančius mokinius vertino komisija: pirmininkė Irena Pilipčikienė, Alytaus miesto jaunimo centro direktoriaus pavaduotoja, rusų kalbos mokytoja metodininkė, Eugenijus Rakauskas, Alytaus miesto teatro aktorius, Zita Cikanienė, Alovės pagrindinės mokyklos muzikos mokytoja, visuomeninės organizacijos „Venciūnų sodiečiai" bendruomenės pirmininkė.
  Konkurso dalyviai galėjo rinktis kokiomis kalbomis – rusų ar lietuvių – skambės jų pasirinkti rusų poetų ar rašytojų kūriniai.
  Komisijos rezultatų suvedimo metu žiūrovai turėjo galimybę susitikti su poete Olgą Riabinina, susipažinti su jos kūryba, klausėsi asociacijos „Gluosnelės" vokalinio ansamblio „Yvuški" (meno vadovas Aleksandras Illarionovas) atliekamų dainų.
  Vertinimo komisijai paskelbus konkurso dalyvių rezultatus, Alytaus neformaliojo švietimo centro „Tolerancija" direktorė Nina Šutova laimėtojams įteikė padėkas ir prizus. Neliko pamiršti mokytojai, kurie ruošė mokinius ir visi kiti konkurse dalyvavusieji mokiniai.
  Sveikiname konkurso „Ant poezijos sparnų" laimėtojus ir jų mokytojus.
  1–7 klasių amžiaus grupės laimėtojai:
  Nominacija  – Rusų poezijos ar prozos kūrinio deklamavimas lietuvių kalba
  1 vieta – Jokūbas Lučinskas, 5a kl., Alytaus Likiškėlių pagrindinė mokykla (paruošė mok. Lionė Tamkevičienė)
  2 vieta – Gerinta Juodytė, 7b kl., Alytaus Likiškėlių pagrindinė mokykla (paruošė mok. Zita Bražinskienė)
  3 vieta – Gustė Martutaitytė, 5a kl.,  Alytaus šv. Benedikto gimnazija (paruošė mok. A. Lugauskienė)
  Nominacija  – Rusų poezijos ar prozos kūrinio deklamavimas rusų kalba
  1 vieta – Gabrielius Jonynas, 7a kl., Alytaus Likiškėlių pagrindinė mokykla (paruošė mok. Virginija Šerkšnienė)
  2 vieta – Orinta Muliuolytė, 6a kl., Alytaus Likiškėlių pagrindinė mokykla (paruošė mok. Virginija Šerkšnienė)
  3 vieta – Darija Šaranina, 6 kl., Alytaus rajono Alovės pagrindinė mokykla (paruošė mok. Nijolė Martušienė)
  Nominacija – Rusų dainuojamoji poezija (rusiškai)
  1 vieta – Livija Brusokaitė, 5 kl., Kamila Brusokaitė, 1 kl., asociacija „Gluosnelės" (paruošė Liubovė Illarionova)
  Nominacija – Rusų dainuojamoji poezija (lietuviškai)
  1 vieta – Livija Brusokaitė, 5 kl., asociacija „Gluosnelės" (paruošė Liubovė Illarionova)
  8–12 klasių amžiaus grupės laimėtojai:
  Nominacija – Rusų poezijos ar prozos kūrinio deklamavimas rusų kalba
  1 vieta – Denis Bojko, 8kl.,  Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla (paruošė Ana Varpukevičienė)
  2 vieta – Paulina Vinerskaitė, I gimn. kl., Alytaus A. Ramanausko-Vanago gimnazija (paruošė Rima Gecevičienė)
  3 vieta – Miglė Čiurlionytė, Beata  Babarskaitė, I gimn. kl., Alytaus Putinų gimnazija (paruošė Vilija Baguckienė)
  Nominacija – Rusų dainuojamoji poezija (rusiškai)
  1 vieta – Ignas Stukas, II b, Alytaus Jotvingių gimnazija (paruošė Eglė Kadziauskienė)
  2 vieta – Roberta Stepanovaitė, III gimn. kl., Greta Tumynaitė, III gimn. kl., Edvinas Švipas, III gimn. kl., Alytaus Putinų gimnazija (paruošė Vilija Baguckienė)
  3 vieta – Smiltė Nastaravičiūtė, 7 kl., Greta Navickaitė, 7 kl., Kornelija Lukšaitė, Raimonda Raulonytė, Gabija Sergejevaitė, Rokas Petrauskas, Domantas Bražinskas, Denis Boiko, Andrij Boiko, 8 kl. Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla (paruošė Ana Varpukevičienė, Vaida Jarusevičienė)
  Žiūrovų simpatijos nominaciją pelnė Alytaus Šaltinių pagrindinės mokyklos 8 kl. mokinys Andrij Boiko (paruošė Ana Varpukevičienė).
  Nuoširdžiai dėkojame visiems, dalyvavusiems konkurse „Ant poezijos sparnų", mokiniams – už puikius pasirodymus, pastangas ir ryžtą. Dėkojame juos paruošusiems mokytojus už darbą, profesinį entuziazmą, geranoriškumą, tėveliams, svečiams ir žiūrovams.
  Dėkojame rėmėjams: Alytaus miesto savivaldybei, parėmusiai pateiktą Jaunimo politikos įgyvendinimo programos iniciatyvą, Tautinių mažumų departamentui prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės, Alytaus jaunimo centrui, uždarajai akcinei bendrovei „Lankava".

   

  Alytaus neformaliojo švietimo centro „Tolerancija"   
  direktorė Nina Šutova

   

   

   


   

  VEIKLA 2016 M.

   

  Alytaus jaunimo iniciatyvų įgyvendinimo galimybės ir jų finansavimo tvarka pristatyta išskirtinėje aplinkoje – Alytaus miesto sode.

  Susitikimo su miesto jaunimu metu diskutuota, kokios iniciatyvos galėtų būti įgyvendinamos šios programos pagalba. Sulaukta įvairių idėjų – nuo koncertų, įvairių pasirodymų, kūrybinių dirbtuvių iki kino peržiūrų po atviru dangumi, videožaidimų vakarų.

     

     

   

   

  Įgyvendinta jaunimo iniciatyva Nr. 1: „Vasaros uždarymas"

  Rugpjūčio 27 dieną iniciatyvaus jaunimo grupė ir Alytaus senamiesčio bendruomenė sukvietė visus į miesto sodą kartu smagiai palydėti vasarą renginyje „Vasaros uždarymas ‘16". Aikštelėje, esančioje šalia miesto sodo fontano, visos dienos metu skambėjo Alytaus jaunimo grupių muzikos garsai, vyko edukacinės veiklos, įvairios pramogos ir žaidimai. Vakare šventės pratęsimas vyko jau uždarose, visiems gerai žinomose erdvėse – menininkų kavinėje „Pušis" ir „Fenix" bare, kur klausytojų ausis ir akis džiugino net keturios skirtingos muzikinės grupės iš kitų Lietuvos miestų.

        

     

   

Atnaujinta: 2020-01-22